fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Придбання ювелірних виробів часто відбувається під впливом емоцій, миттєвого пориву. А ось до подальшого продажу власники прикрас відносяться набагато більш виважено, особливо, якщо мова йде про дорогі або унікальні коштовності.


Здається логічним, що купуючи виріб модних будинків або від іменитих дизайнерів за ціну, набагато перевищує середню ринкову на аналогічні вироби, можна розраховувати на продаж даної прикраси за значно більшою ціною.


Однак чи так це?

На жаль, ні. Існує ряд факторів, які можуть зіграти вирішальну роль при продажу прикраси компаніям, що займаються скупкою ювелірних виробів. Детально зупинимося на деяких з них:
1. Найочевиднішою причиною є зовнішній вигляд виробу, наявність слідів шкарпетки, подряпин і механічних пошкоджень. Ціна невикористаної прикраси буде вище, проте виручити первісну вартість при його продажу неможливо. Це пов'язано з багатопроцентною маржею, яку встановлюють ювелірні магазини:
2. Наявність оригінальної упаковки і сертифіката справжності можуть підвищити вартість продаваного виробу.
3. Марка / дизайнер / модний будинок відіграють безпосередню роль при оцінці брендових ювелірних виробів. Чим голосніше ім'я виробника - тим вище оціночна вартість.
4. Наявність дорогоцінних / напівкоштовних каменів, їх характеристики (чистота, вага, огранювання, колір та інші); вид дорогоцінного металу, його вага проба – одні з основних критеріїв визначення вартість брендових прикрас.
5. Дизайн прикраси також важливий при оцінці. Тут експерти звертають увагу не тільки на складність, але і актуальність дизайну, а значить і самої колекції.
6. Профіль компанії з викупу ювелірних виробів. Зверніть увагу, що діяльність невеликих організацій (наприклад, ломбардів), заснована на гострій нестачі фінансів у клієнта. Як наслідок, перебуваючи під тиском обставин, власники прикрас часто погоджуються на вкрай невигідні умови угод.


Ми рекомендуємо вам не поспішати, коли мова йде про такі серйозні угоди. Вивчіть ринок, переваги та недоліки різних компаній. Звертайтеся в організації, які володіють якісним технічними і професійними ресурсами. Пам'ятайте, ваша вигода залежить від вашого вибору.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю