fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Якщо олімпійка і кросівки під сережки з діамантами, незважаючи на дизайнерські витівки не переконали, йдіть протоптаною стежкою. Діаманти і хутра — ідеальний союз. Не народилася ще жінка, свідомо готова це спростувати.

Чорний діамант-норка, пухнастий песець, соболь і чорнобурка — достойніше обрамлення для заливають все навколо сонячними зайчиками каменів не придумаєш. Будьте обережні. Камені і хутро нещадні до гордовитим. Снобізм вбиває юність, чарівність, зводить нанівець спроби влаштувати щастя. У шикарній шубі і діамантових сережках у вухах не забувайте сліпуче посміхатися. Це допоможе залишатися собою.

Аристократичні будні-скромна чарівність міні-каменів

Діаманти без приводу і до заходу сонця-окрема тема. Камені і правда виглядають не доречно, але тільки якщо переборщити з каратами і дизайном. Діаманти до 1 карата у витонченій оправі без віртуозного розмаху-прийнятний варіант для буденного образу. Пусети з алмазними вставками, Кулони, колечко-чому б і ні? Правда відповідати каменю все ж доведеться. Доглянутий зовнішній вигляд, трохи харизми і впевненість у власній правоті — цього достатньо, щоб не допустити дисонансу.

Правила придумують люди. Всі знають, що діаманти потрібно носити вечорами, бажано з дорогою вечірньою сукнею (ну або костюмом) і обов'язково з неприступним виглядом. Є ще нюанс. Чомусь вважається, що камені не личить юним і незаміжнім. Статусні, до запаморочливості розкішні і сяючі, діаманти начебто як розкриваються тільки на заміжніх дамах. Але постійте, хіба правила не для того, щоб їх порушувати? Щира любов до діамантів — привід забути про стереотипи принаймні на час. Чи ні? Вирішувати вам.
Спортивний стиль і діаманти - мікс з розкоші і свободи

Бунтом на кораблі можна назвати недавній тренд — cпортивний одяг і діаманти. Ідея з'єднати протилежне відвідала голови іменитих дизайнерів. Алессандро Дель Аква і Міучча Прада розговорилися. Маестро показали публіці, що діаманти і одяг в спортивному стилі — це красиво. Біле золото, сяйво каменів в браслетах, кільцях і кулонах не порушують ідилії образів, а скоріше утворюють свіжий мікс з наполегливої волі до перемоги і ювелірного лиску.

Напівкоштовні камені не надто популярні серед компаній, що займаються викупом ювелірних виробів.
Напівдорогоцінними умовно називають більш низькі за вартістю і своїми якостями камені.
Так, вони не відносяться до першої категорії каменів, як, наприклад, діаманти або рубіни. Однак не варто недооцінювати натуральні напівкоштовні камені. Вони досить часто використовуються в сучасному ювелірному мистецтві завдяки широкій палітрі відтінків і невисокої ціни.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю