fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Сережки з діамантами - одна з найулюбленіших коштовностей у жінок. З такою окрасою будь-яка дівчина почувається справжньою королевою. Адже в повсякденних образах або на урочистих подіях кожна з них зможе сяяти так само яскраво, як і коштовні камені в її вушках.

З давніх часів, ювелірні прикраси звертали на себе увагу поціновувачів дорогоцінних каменів і металів. Деяким компаніям, вдавалося перетворювати дорогоцінні вироби в справжній витвір мистецтва. Вони ставали невід'ємною частиною модного образу світських дам і безцінною спадщиною, яка передавалася з покоління в покоління. Ювелірні будинки з багаторічною історією, змагаються в майстерності по створенню унікальних прикрас на будь-який смак і уяву.

Якщо Ви звертали увагу на написи "куплю діаманти дорого", то звичайно, Ви переймалися цім питанням і вже шукаєте варіант скупки діамантів. Насправді, якщо Ви володар прекрасних каменів і вирішили продати діаманти, наприклад за відсутності потреби або для поліпшення свого фінансового становища, Вас звичайно ж, зацікавить скупка діамантів в Києві, а також грамотна оцінка діамантів.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю