fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Золоті прикраси прийнято вважати символом успіху і достатку. Однак вироби із золота також є товаром, продаж якого може істотно поліпшити ваше фінансове становище. Компанія Gold Standard пропонує вигідні ціни при викупі прикрас із золота.


На жаль, частою помилкою серед власників прикрас, є ціна продаваного виробу. Адже часто вартість викупу б/у виробів в ломбарді або аналогічних компаніях істотно нижче ціни, сплаченої в магазині. Висока ціна ювелірних виробів в спеціалізованих магазинах обумовлена рядом факторів. Одним з них є націнка на товари, яка іноді досягає 500%. Це пов'язано з витратами магазину на оренду приміщення, заробітні плати співробітників, інші витрати, і, звичайно ж, бажання максимізувати прибуток.


Компанії, що займаються скупкою золота, найчастіше при викупі подібних виробів орієнтуються на собівартість цього благородного металу..


На відміну від ломбардів та інших компаній зі скупки золота, фахівці компанії Gold Standard мають досвід роботи з подібними виробами і використовують в роботі якісне обладнання при оцінці ювелірних виробів. Завдяки цьому ми готові запропонувати вам максимально високу ціну.


Ціна викупу виробу компанією Gold Standard залежить від проби золота прикраси, бренду, його зовнішнього вигляду, дизайну, наявності пошкоджень, наявності дорогоцінних/напівкоштовних каменів, унікальності та історії виробу.


Отримайте безкоштовну оцінку ваших прикрас в найкоротші терміни, скориставшись онлайн формою оцінки прикрас прямо зараз. Нагадуємо, що дана вартість є попередньою. Для отримання точної ціни рекомендуємо призначити особисту консультацію у наших експертів.

ONLINE ОЦІНКА

Помилка
Введіть номер телефону
Введіть коректну email адресу
Помилка
Тип файлу не підтримується
Тип файлу не підтримується
Тип файлу не підтримується

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю