fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Сережки з діамантами - одна з найулюбленіших коштовностей у жінок. З такою окрасою будь-яка дівчина почувається справжньою королевою. Адже в повсякденних образах або на урочистих подіях кожна з них зможе сяяти так само яскраво, як і коштовні камені в її вушках.

Широкий асортимент сережок з діамантами дозволяє підібрати виріб на будь-який, найвибагливіший жіночий смак.

Найвідоміші ювелірні будинки, такі як Tiffany & Co, Cartier SA, Bvlgari, Boucheron, Baraka та інші, пропонують жінкам багатий вибір сережок з діамантами.

Якщо улюблена коштовність набридла або стала старомодною, у багатьох жінок виникає бажання продати сережки з діамантами. Ну а якщо на прикметі нова цікава прикраса або терміново потрібна чимала сума грошей, то бажано продати сережки з діамантами дорого.

Продаж сережок з діамантами, як і будь-яка фінансова угода, потребує ретельної підготовки. Потрібно знати де можуть оцінити сережки з діамантами, враховуючи всі необхідні характеристики: колір і чистоту діаманта, якість огранювання, вага. Також важливо знайти компанію, яка зможе оцінити і викупити виріб з діамантами цілком, так як деякі ломбарди приймають тільки золото або платину як лом, а каміння можуть повернути назад. Тому, щоб продати сережки з діамантами дорого, потрібно ретельно підготуватися до майбутньої угоди, яка допоможе покращити ваше фінансове становище.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю