fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Якщо Ви звертали увагу на написи "куплю діаманти дорого", то звичайно, Ви переймалися цім питанням і вже шукаєте варіант скупки діамантів. Насправді, якщо Ви володар прекрасних каменів і вирішили продати діаманти, наприклад за відсутності потреби або для поліпшення свого фінансового становища, Вас звичайно ж, зацікавить скупка діамантів в Києві, а також грамотна оцінка діамантів.

Вибираючи ломбард або іншу організацію, де можна вигідно продати діаманти, варто звертати увагу, перш за все на кваліфікацію оцінювача, як ювеліра. Тільки з таким експертом, ваша угода буде вигідною. Там, у вас є можливість отримати кваліфіковану оцінку діамантів і почути їх актуальну вартість.

Оцінка діамантів - процедура досить трудомістка і складна, вона не терпить поспіху. Експерти, як правило, звертають увагу на характеристики каменів. Наприклад огранювання, вага, колір, чистота, ретельно оглядають діаманти на предмет пошкоджень. І щоб відрізнити природний діамант від штучно вирощеного каменю, у експерта повинні бути відповідні знання, досвід і кваліфікація.

Тому, при виборі компанії по оголошенню "дорого куплю діаманти", завжди звертайте увагу на ряд критеріїв, щоб угода залишила після себе, тільки приємні враження та хороший дохід.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю