fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Якщо у Вашому житті виникла необхідність продажу виробів з дорогоцінних металів, не варто поспішати з походом в ломбард. Компанія Gold Standard пропонує послуги зі скупки ювелірних прикрас в Києві на вигідних умовах.


Звичайно, якщо продаж прикрас пов'язаний з тимчасовими фінансовими труднощами і ви плануєте викупити їх через певний проміжок часу, вам необхідно звернутися в ломбард. Однак для отримання максимальної вигоди від угоди, вам слід звернутися в надійну компанію.


Ломбард або скупка?


Головними недоліками при співпраці з ломбардами і є низький рівень їх кваліфікації, відсутність професійного обладнання, брак досвіду роботи з дорогими виробами. Тому в більшості випадків співробітники подібних компаній просто не в змозі гідно оцінити представлені прикраси. У кращому випадку ціна на ювелірний виріб буде заснована на пробі металу і його вазі. Це означає, що вироби з дорогоцінними каменями просто знецінюються ломбардами в зв'язку з неможливістю проведення якісної оцінки за всіма параметрами.
Навіть у разі продажу простих виробів з платини, золота і срібла працівники ломбарду найчастіше прагнуть занизити реальну вартість прикрас, що робить угоду максимально невигідною для власника прикрас.


Особливості оцінки ювелірних виробів

Співробітники компанії Gold Standard - висококваліфіковані фахівці, готові провести об'єктивну оцінку ваших коштовностей і запропонувати справедливу ціну.
Ключовими параметрами при оцінці вартості прикрас є:
  1. Тип виробу
  2. Метал і його проба
  3. Наявність дорогоцінних каменів, їх огранювання, чистота, колір і вага
  4. Історія прикраси, її вік
  5. Бренд виробу, дизайн

Довіряйте перевіреним фахівцям Gold Standard. Ми працюємо для вас.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю