fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Вам у спадок дісталися вироби зі срібла, але ви сумніваєтеся в доцільності зберігання прикрас з неактуальним дизайном і непотрібних столових приладів? У такому випадку варто проаналізувати вашу спадщину і визначитися з подальшою долею цих предметів. Деякі з них варто зберегти і передати наступним поколінням. Однак частину срібних виробів можна вигідно продати.


На жаль, далеко не завжди компанії, що займаються викупом срібних ювелірних виробів готові запропонувати справедливу ціну. Компанія Gold Standard пропонує послуги з викупу ювелірних прикрас зі срібла на вигідних умовах.


Незважаючи на існуючий стереотип, що вироби зі срібла не є вигідним вкладенням грошей, у вас є можливість поліпшити своє фінансове становище шляхом продажу срібних прикрас.

Особливості СКУПКИ срібла< / h2>

Як і у випадку з продажем золотих прикрас, ціна на ювелірні вироби зі срібла формується на основі ринкової ціни за грам срібла, яка може варіюватися в залежності від проби металу. Найбільшу цінність представляють прикраси, виготовлені зі срібла 925 і 999 проби.


Однак лише професійний експерт може встановити культурно-історичну цінність прикрас. Як правило, такі вироби відрізняються солідним віком, значною вагою і, звичайно ж, мають набагато більш високу вартість.

Чому варто звернутися в компанію GOLD STANDARD?


Компанія Gold Standard-це команда професіоналів своєї справи. Наші фахівці регулярно проходять підвищення кваліфікації, щоб зробити сервіс максимально якісним і комфортним для вас.


Наші експерти мають досвід роботи зі старовинними прикрасами, а також брендовими ювелірними виробами. Під час індивідуальної консультації експерт проведе оцінку виробів і повідомить вам реальну вартість виробів. Для попередньої оцінки ви можете скористатися формою онлайн-оцінки на нашому сайті.


Наш офіс розташований в центрі Києва, а призначити проведення експертної оцінки ви можете у зручний для вас час. Ми гарантуємо вашу безпеку і конфіденційність.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю