fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Як давно ви перебирали старі золоті прикраси? А як часто ви одягали їх за останні півроку? Якщо ці питання змусили Вас задуматися про доцільність зберігання в темній скриньці виробів із золота, ласкаво просимо в компанію Gold Standard.


Особливості продажу ЗОЛОТА

продаж ювелірних виробів може істотно поліпшити ваше фінансове становище. Однак зовсім не обов'язково нести на продаж елітні прикраси відомих брендів. Ви також можете реалізувати прикраси, що втратили первинний зовнішній вигляд, набори в неповній комплектації, прикраси з відсутніми дорогоцінними каменями та ін.


продаж золотого брухту може бути досить вигідним. Потенційний дохід залежить від обсягу брухту, проби золота, наявності дорогоцінних каменів та інших характеристик.

чому варто продати золоті прикраси?

Продаж золотих виробів може бути обумовлен не тільки фінансовими причинами. Вважається, що ювелірні вироби здатні накопичувати, як позитивну, так і негативну енергетику. І це не дивно, адже прикраси є емоційною покупкою і найчастіше грають роль хранителя спогадів, пам'ятних моментів життя. Тому якщо ви хочете кардинально змінити своє життя і почати новий етап, рекомендуємо позбутися від негативного емоційного баласту шляхом продажу непридатних ювелірних прикрас.


Компанія Gold Standard-це гарантія якісного сервісу, швидкості обслуговування і справедливої ціни.


Консультація з оцінки прикрас абсолютно безкоштовна і проводиться виключно професійними експертами.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю