fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
столовые приборы из серебра

Київ буквально розривається від кількості ломбардів і компаній, що займаються скупкою срібла. Однак чи готові ви ризикувати власною безпекою і фінансовим благополуччям в гонитві за швидкістю угоди?


Темні підвальчики, некваліфіковані співробітники, сумнівний контингент - всі ці фактори можуть в тій чи іншій мірі вплинути на сприятливий результат планованої угоди.


Компанія Gold Standard має багаторічний досвід на ринку ювелірних прикрас. Наш комфортний офіс розташований в центрі Києва, а співробітники готові провести консультацію з оцінки виробів зі срібла в зручний для вас час і навіть онлайн.


Нюанси викупу СТОЛОВОГО срібла


Столове срібло-особливий товар. Перш ніж здавати їх в ломбард за ціною грама срібла, рекомендуємо звернутися до фахівців компанії Gold Standard. Існує ймовірність того, що столові прилади і посуд володіють значно вищою вартістю у зв'язку з культурно-історичною цінністю, наявністю дорогоцінних каменів, унікальним дизайном і т. д.


Переваги продажу срібла компанії GOLD STANDARD


Столові прилади та посуд зі срібла, як і ювелірні вироби, можуть перетворитися на надійні інвестиції.


Так, наприклад, антикварні предмети зі срібла здатні принести істотний дохід при продажу. Ціна викупу виробу в першу чергу залежить від рівня компанії на ринку і її репутації. Як правило ломбарди і невеликі скупки не здатні запропонувати гідну суму за придбані товари.


Рекомендуємо звертатися до фахівців, здатних визначити епоху виробу, наявність дорогоцінних інкрустацій та їх вартість, необхідність реставрації та її вплив на кінцеву ціну товару.


Компанія Gold Standard на захисті ваших інтересів. Зателефонуйте нам і ми призначимо Вам особисту зустріч з експертом у зручний для вас час.


Ми гарантуємо безпеку і конфіденційність кожної угоди.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю