fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Дорогоцінні камені не тільки прекрасні прикраси. Вони також є вигідними інвестиціями і унікальним товаром, а значить заслуговують гідної ціни. На жаль, далеко не всі компанії зі скупки коштовностей, і вже точно жоден ломбард не здатні зробити вигідну пропозицію власнику діамантів. Більш того, не кожна компанія займається скупкою даного товару у зв'язку з відсутністю необхідної кваліфікації та обладнання.


Компанія Gold Standard є надійним партнером в угодах з викупу дорогоцінних каменів.


Особливості скупки дорогоцінних каменів

Діаманти, рубіни, сапфіри, смарагди та інші дорогоцінні камені продати в Києві досить легко і вигідно, якщо знати особливості подібних угод.
В першу чергу необхідно ознайомитися з ціновою політикою на даному ринку і умовами продажу. Крім того, слід звернути увагу на репутацію компанії, наявність відгуків, розташування та інші важливі нюанси. Погодьтеся, сумнівний темний підвальчик в брудному провулку не викликає ні довіри, ні бажання укладати грошові угоди.
Особиста зустріч з експертом обов'язкова при продажу дорогоцінних каменів. Адже тільки за допомогою спеціального обладнання фахівець може оцінити їх реальну вартість грунтуючись на безлічі характеристик: чистота, вага, огранювання та інших.
При оцінці прикрас настійно рекомендуємо не залишати вироби з дорогоцінними каменями без нагляду.


Переваги компанії Gold Standard

Компанія Gold Standard піклується про Ваш комфорт і безпеку. Наш офіс розташований в центрі Києва, а висококваліфіковані фахівці готові провести оцінку в будь-який зручний для вас час.
Оцінка ювелірних прикрас проводиться безпосередньо при клієнті, що дозволяє убезпечити вас і звести до мінімуму можливі ризики.
Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність деталей угоди і ваших особистих даних.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю