fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
Часто власники діамантів стикаються з масою проблем при продажу діамантів, в першу чергу Ціна каменів здається їм несправедливо заниженою.

Непорозуміння легко піддається поясненню: існує нескінченна безліч стереотипів, які протягом багатьох років переконували нас в тому, що діамант – найнадійніша валюта, діамант – це завжди дорого, престижно. Діамант-це прекрасна інвестиція.

Чи так це? Давайте розберемося.

Дійсно, існують Діаманти, вартість яких, у разі їх продажу, може гарантувати продавцеві безбідне існування протягом тривалого часу. Однак таких каменів-одиниці. Багато діамантів мають більш високу ціну, в порівнянні з іншими дорогоцінними і напівкоштовними каменями, але далеко не кожен зробить вас мільйонером.

Чи означає Це, що продаж діамантів-безглузде і невигідне заняття?

Зовсім ні! Просто потрібно знати деякі важливі аспекти угод з продажу діамантів.

По-перше, розмір каменю грає важливу роль. По-друге, зверніть увагу на чистоту діаманта. Крім того, тип огранювання – відмінна характеристика каменів, яка може істотно вплинути на їх ціну. Ці параметри ви навряд чи зможете виміряти самостійно коректно. Деякі ювелірні компанії, що займаються продажем коштовностей, надають сертифікати на Діаманти.

Що таке сертифікат на діамант?

Це паспорт діаманта, який видається незалежним гемологічним центром як доказ справжності мінералу і його характеристик (маса, група кольору, вид і якість огранювання) в результаті проведеного процесу сертифікації.

Даний процес включає в себе діагностику діаманта відповідно до загальноприйнятих стандартів, а також норм якості.

Сертифікати можуть видаватися різними організаціями. В Україні це Державний гемологічний центр України, який проводить діагностику каменів вагою від 0,3 карат. Найавторитетнішою організацією в сфері оцінки діамантів вважається Гемологічний інститут Америки (GIA).

На жаль, не завжди інформація, заявлена в сертифікатах інших організацій, є достовірною і може гарантувати вам істотні дивіденди від продажу діамантів в майбутньому.

Тому наступний крок в укладенні успішної і вигідної угоди-правильний вибір контрагента, який зможе надати вам кваліфіковану допомогу.

Компанія Gold Standard надає послуги безкоштовної консультації клієнтів та оцінки діамантів. Отримайте максимально вигідну пропозицію в максимально короткі терміни.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю