fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
Далеко не завжди Діаманти – найкращі друзі дівчат.

Не вірите? А даремно. Адже діамант без гідного оформлення перетворюється в блискучий камінчик, закинутий в шкатулку з коштовностями.

Причин для того, щоб припинити носити прикрасу з таким особливим каменем може бути кілька: прикраса вийшла з моди і втратила актуальність, механічні пошкодження оправи і навіть фінансові труднощі.

Не варто відкладати продаж непотрібних вам виробів з діамантами в надії на зростання цін на аналогічні вироби. Цілком ймовірно, що умови на ринку прикрас зміняться не на вашу користь.

Крім того, незважаючи на, здавалося б, «вічність» коштовностей і виробів з дорогоцінних металів, вони так само можуть постаріти, вийти з моди або просто загубитися. При неправильному зберіганні на діаманті можуть виникати механічні пошкодження.

Так-так, не дивуйтеся. Незважаючи на те, що цей камінь прийнято вважати самим твердим мінералом, це ніяк не заважає йому бути одночасно і надзвичайно крихким. Діаманти мають вразливі місця, так що постарайтеся вберегти ваші коштовності від різких перепадів температур і ударів.

Що повинен знати кожен власник діамантів?

Завдяки інноваційним технологіям, алмази стають більш доступними і втрачають свою ексклюзивність. Адже штучно вирощені алмази практично рівні природним за своїми фізичними характеристиками. Незважаючи на це, цінність синтезованих алмазів значно нижче. На жаль, такі нюанси може розглянути лише професіонал при наявності спеціального обладнання. Будьте пильні, купуючи прикраси з діамантами!

Як розпізнати підробку?

Якщо вам не хочеться розчаруватися в зробленому виборі або ж ви хочете попередньо оцінити ваші шанси на вигідний продаж прикрас з діамантами, дотримуйтесь простих порад:

Звертайте увагу на наявність дефектів. Їх відсутність-тривожний дзвіночок. Звичайно, їх непросто помітити без збільшувального скла, але хіба це проблема при покупці таких дорогих виробів? Помітили дзеркальне покриття в нижній частині каменю? Так, абсолютно вірно, швидше за все перед вами репліка. Подібне покриття служить для посилення блиску діаманта. При кріпленні натурального каменю Нижні його межі повинні залишатися відкритими. Однак сучасні дизайнери досить часто ігнорують ювелірні канони, так що не поспішайте списувати камінь з рахунків. Ідеальна обробка каменів свідчить про справжність каменю, а ось райдужне сяйво - не сама хороша ознака. Адже натуральні камені мають сіруватий холодний блиск.

Ці поради будуть корисні вам, якщо ви тільки замислюєтеся про продаж ювелірних прикрас з діамантами, проте вони не допоможуть вам в оцінці вартості виробів.

Рекомендуємо звертатися до професіоналів, здатним надати якісні послуги з оцінки ювелірних виробів.

Компанія Gold Standard - ваш надійний партнер в угодах з викупу прикрас.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю