fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)
Напівкоштовні камені не надто популярні серед компаній, що займаються викупом ювелірних виробів.
Напівдорогоцінними умовно називають більш низькі за вартістю і своїми якостями камені.
Так, вони не відносяться до першої категорії каменів, як, наприклад, діаманти або рубіни. Однак не варто недооцінювати натуральні напівкоштовні камені. Вони досить часто використовуються в сучасному ювелірному мистецтві завдяки широкій палітрі відтінків і невисокої ціни.
До того ж, ювелірний ринок знаходиться в постійному русі, тут теж існує мода і свої тенденції, обсяги видобутку тих чи інших мінералів також варіюються, що і впливає на їх підсумкову ціну.
Ці камені мають серед населення своїх відданих фанатів з кількох причин (і не завжди ціна є вирішальним фактором). По-перше, елементарні смакові переваги. Зовсім не соромно віддати перевагу бірюзі або гранату замість діаманту, якщо ви хочете додати фарб у ваше життя! По-друге, в певних колах існує думка, що подібні камені мають особливі властивості і здатні впливати на здоров'я і життя людини. Придбання кільця або кулона в якості талісмана - ідея набагато більш здорова, ніж носіння кролячої лапки, наприклад.
Оцінка ювелірних виробів зі вставками з напівкоштовних металів - робота для справжніх професіоналів! Адже співробітники ломбардів не завжди справляються навіть з оцінкою виробів з благородних металів з дорогоцінними каменями.
Чому так відбувається?
Справа в тому, що не існує конкретного каталогу або ж Державного стандарту, які могли б бути використані при оцінці дорогоцінних/напівкоштовних каменів (винятком є Діаманти).
При правильному підході, наявності якісного обладнання та багаторічного досвіду, справжній експерт може гідно оцінити напівдорогоцінний камінь. Як і у випадку з дорогоцінними каменями, далеко не кожен камінь має високу вартість. Однак при наявності ідеального огранювання, бездоганної чистоти і кольору, натуральний напівкоштовний камінь може здивувати вас своєю гідною ціною.
Які ж напівкоштовні камені можна продати?
Самі по собі такі камені продати досить важко. Однак, ювелірні вироби з напівдорогоцінним камінням можуть викликати інтерес експертів.
Якщо у вас є прикраси з гранатом, аметистом, топазом, цитрином, кварцом, бірюзою малахітом і подібними каменями, рекомендуємо звернутися до професіоналів для проведення оцінки та визначення вартості виробу.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю