fbpx
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5
  • Українська (Україна)
  • Russian (Russia)

Якщо олімпійка і кросівки під сережки з діамантами, незважаючи на дизайнерські витівки не переконали, йдіть протоптаною стежкою. Діаманти і хутра — ідеальний союз. Не народилася ще жінка, свідомо готова це спростувати.

Чорний діамант-норка, пухнастий песець, соболь і чорнобурка — достойніше обрамлення для заливають все навколо сонячними зайчиками каменів не придумаєш. Будьте обережні. Камені і хутро нещадні до гордовитим. Снобізм вбиває юність, чарівність, зводить нанівець спроби влаштувати щастя. У шикарній шубі і діамантових сережках у вухах не забувайте сліпуче посміхатися. Це допоможе залишатися собою.

Аристократичні будні-скромна чарівність міні-каменів

Діаманти без приводу і до заходу сонця-окрема тема. Камені і правда виглядають не доречно, але тільки якщо переборщити з каратами і дизайном. Діаманти до 1 карата у витонченій оправі без віртуозного розмаху-прийнятний варіант для буденного образу. Пусети з алмазними вставками, Кулони, колечко-чому б і ні? Правда відповідати каменю все ж доведеться. Доглянутий зовнішній вигляд, трохи харизми і впевненість у власній правоті — цього достатньо, щоб не допустити дисонансу.

Наші Контакти

Адреса:
м. Київ, бульвар Дружби Народів 23 (Центральний Будинок меблів), 2 поверх (офісний блок), офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю